Film

Niespodzianka erekcja – kiedy wytryskać ubranie?

By 16 lipca 2020No Comments

Faceci wiedzą jedno: czasami wyprostowany penis ma swój własny umysł. Większość mężczyzn miała doświadczenie, w którym bardzo uparta erekcja osiągnęła punkt, w którym penis prawie uwolnił nasienie, gdy mężczyzna był jeszcze ubrany, co doprowadziłoby do często omawianego scenariusza „kremowania w dżinsach”. Podczas gdy członek, który jest w stanie wyrwać się silnym prądem, jest oznaką dobrego zdrowia penisa, może to być również problem w przypadku zaskakującej erekcji.

Oczywiście nie oznacza to, że niektórzy mężczyźni celowo nie lubią okazjonalnego kremowania w dżinsach. Rzeczywiście, jest to czynność, którą mężczyzna może sobie pozwolić na kopnięcia; Dopóki mężczyzna jest na to przygotowany, niezapomniane może być wlewanie spermy do spodni i pozwalanie mu się błąkać podczas chodzenia.

rama

To, gdzie spojrzeć na krem ​​dżinsowy, z pewnością może przesądzić o stosowności doświadczenia. Na przykład, oto kilka odpowiednich ustawień, aby stracić ładunek za zamkiem błyskawicznym:

– Twój własny dom. Nie jest to twardy orzech do zgryzienia. Wielu mężczyzn lubi dowodzić w spodniach dresowych, wylegując się w domu, a następnie odtwarzając film porno lub oglądając erotyzm online, gładząc kijki. Następnie masz prywatność, aby obserwować, jak nasienie przesiąka przez tkaninę i doświadczyć, jak to jest, gdy nasienie spływa po nodze.

– Dom przyjaciela. Często zdarza się, że kilka osób jest podekscytowanych, gdy oglądają razem gorące filmy. Mężczyzna czuje się dobrze z przyjaciółmi, gdy głaszcze i strzela swoim twardym penisem przez dżinsy – i może być również dumny z dobrodusznego ściągacza, który daje mu za to jego kumpel.

– Kino dla dorosłych. Szczerze mówiąc, chłopcy nie idą do kina dla dorosłych w celach kinematograficznych; Idziesz do punktu kulminacyjnego. Wielu mężczyzn, którzy opuszczają te teatry, robi to z wyraźnie wilgotnymi obszarami w kroczu.

– Pokój męski. Czasami facet zdejmuje spodnie w publicznej toalecie – zwłaszcza, gdy na zewnątrz jest ciemno i może iść do domu, tak aby nikt inny nie zauważył lepkiej plamy na przodzie jego spodni.

Porady

Dla początkujących zainteresowanych tą wersją mamy kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

– Ćwicz dyskrecję. Chociaż głaskanie kija pod dżinsami jest bardziej subtelne niż wyciąganie go i odsłanianie, to nadal nie zdarza się to w grzecznym towarzystwie. Najlepiej angażować się w prywatną przestrzeń. Opcją może być pokój z bardzo słabym oświetleniem, podobnie jak pokój, w którym Twoje działania są zamaskowane (np. Gdy stoisz za wysokim krzesełkiem); Jednakże, jeśli nadal jest prawdopodobne, że będzie to widoczne, mężczyzna powinien zachować ostrożność.

– Być przygotowanym. W zależności od ubioru i ilości wydzielanego nasienia mężczyzna może mieć ogromną mokrą plamę. Jest to szczególnie prawdopodobne, gdy mężczyzna wychodzi bez bielizny. Mężczyzna powinien dowiedzieć się, czy może dostać się do domu w niewidoczny sposób – lub być gotowy, aby się tym cieszyć, ujawnić swój sekret, jeśli nie może.

– To pachnie. Plemniki mają słaby, ale zauważalny aromat; Wiem, że nawet jeśli spodnie nie są widocznie mokre, mężczyzna, który właśnie wytrysnął w dżinsach, może nadal pachnieć.

Na koniec pamiętaj, że pocieranie twardego penisa przez spodnie może powodować tarcie i ból. Dlatego przygotuj krem ​​zdrowotny pierwszej klasy dla penisa (Pracownicy służby zdrowia zalecają olej Man1 Man). Gdy zostaniesz sam, wetrzyj sporą ilość kremu wzbogaconego wysokiej jakości emolientem, takim jak masło shea, aby uzyskać kojącą ulgę. Najlepiej jest również, jeśli lista składników kremu zawiera acetylo-L-karnitynę; Nerwy penisa potartego dżinsami mogą być nieco stępione przez szorstkość, a ten neuroprotekcyjny składnik może pomóc przywrócić wrażliwość prącia z powrotem na odpowiedni poziom.