Film

Recenzja filmu Kerintha Telugu

By 15 lipca 2020No Comments

Kerintha, młody artysta estradowy, to historia mężczyzn, którzy pochodzą ze studiów i rozpoczynają prywatne życie. Ten film zapewnia dobry wgląd w życie. Kerintha jest produkowany przez odnoszącego sukcesy producenta Tollywood Dil Raju pod marką Sri Venkateshwara Creations. Film niedawno dopełnił formalności cenzury i otrzymał od zarządu czysty certyfikat U. Mickey J Meyer jest kompozytorem muzycznym filmu i będzie to wielki atut dla filmu. Zespół filmowy rozpoczął promocję tydzień temu i zakończył promocję błogosławieństwem w Tirupathi. Premiera filmu planowana jest na 12 czerwca.

Sumanth Ashwin, młody aktor, który ma dobre umiejętności, robi dobre filmy. Jego wcześniejsze filmy Tuneega Tuneega, Anthaku Mundu Aa Tarvata, Lovers i Chakkiligintha zostały dobrze przyjęte przez publiczność. Ma dobre oceny za występ we wszystkich swoich filmach. W tym filmie jest połączony ze Sri Divyą. Film pokazuje także młodych ludzi, takich jak Tejaswi Madivada, Lavanya, Vishwanth, Paarvatheesham, Sukruthi i Nithya Naresh. Dźwięk filmu został wydany 15 maja. Oprócz dźwięku wydano także zwiastun filmu. Zwiastun filmu był imponujący i sprawił, że widzowie oczekiwali od niego więcej.

Kerintha będzie kolejnym dobrym filmem pod szyldem Sri Venkateshwara Creations, który wyprodukował wiele dobrych filmów. Madhu jest odpowiedzialny za montaż filmu, a Abburi Ravi napisał dialogi. Praca nad filmem została wykonana przez Vijay K Chakravarthy, a Vijay wykonała choreografię. Sprawdź pełną recenzję Kerintha i szczegółowe spojrzenie na poniższy film.

Historia:

Jai (Sumanth Ashwin), Priya (Tejaswi Madivada), Bhavana (Sukriti), Nookaraju i Siddharth to pięciu młodych ludzi, których można zobaczyć na wszystkich plakatach i którzy są głównymi bohaterami filmu. Wszyscy ci 5 facetów są najlepszymi przyjaciółmi w swojej szkole. Z czasem Jai zakochuje się w Manaswini (Sri Divya), która bardziej koncentruje się na swojej karierze niż na jego miłości. Siddharth kocha Priya, a Bhavana pociąga Nookaraju. Sri Divya chce, aby Sumanth puściła i skoncentrowała się na swojej karierze, ponieważ Sumanth jest wolnym dzieckiem, a Siddharth nie mówi swojej matce o swojej miłości do Priyi i bardzo się jej boi. Bhavana ma bardzo miękki zakątek naprzeciwko niewinnie wyglądającego i swobodnie wędrującego Nookaraju. To, jak wszystkie te pary jednoczą się i prowadzą swoje życie, jest pozostałością.

Zalety:

Występy obsady, przełomowe dialogi, pierwszorzędna muzyka Mickey Zdjęcia i scenariusz

Wady:

Przewidywalna historia, zła narracja

Występy:

Sumanth Ashwin i Sri Divya grali bardzo przyzwoicie, a Tejaswi, w przeciwieństwie do swoich poprzednich filmów, odegrał znaczącą rolę w tym filmie. Charakterystyka Nookaraju była dobrze ugruntowana. Kompozycja muzyczna Mickeya J. Meyera jest dodatkowym punktem tego filmu. Kierunek Sai Kirana Adivi jest dobry, ale historia wydawała się podobna do tego, co widzieliśmy w wielu poprzednich filmach. Aparat Vijay K Chakravarthy był przyzwoity.

Ostatnie słowo: Kerintha to prosty, przyzwoity film i film jednorazowy.